Noutăţi » Ştiri
Janet promite femeilor lenjerie intima confortabila
27 august 2008
Janet Jackson n-a mai lansat albume, in schimb isi va lansa curand o linie de lenjerie intima.
Cantareata care in 2004 a concertat alaturi de Justin Timberlake si s-a ales la final cu un san dezgolit din greseala, de acesta, a inceput lucrul alaturi de designerul Bruno Schiavi. Ea spera sa lanseze cateva piese de lenjerie sic dar in acelasi timp accesibile (preturile vor fi sub 50 de dolari).
Janet a declarat intr-o conferinta de presa: “Intotdeauna am urat lenjeria care iti creaza disconfort, asa ca voi lucra in detaliu la acest astpect. Vor fi modele pentru toate femeile, fiindca e important sa te simti bine cu ceea ce porti.”
Colectia se va numi “Pleasure Principle” si va fi lansata in luna noiembrie, mai intai in SUA, urmand ca apoi sa poata fi gasita si in marile orase europene, in Australia si Japonia.
sursa: beautycenter.ro
taguri: janet jackson, lenjerie intima
alte ştiri
- Clarins tinteste hotelurile si saloanele de infrumusetare de lux
- Christina Aguilera a nascut un baiat
- Rihanna trece la masina de cusut
- Naomi cere 50.000 dolari unui chirurg plastician
- Jessica Simpson lanseaza Dessert Treats
- Liz Hurley va prezenta Project Catwalk
- Britney e cea mai prost imbracata
- Implanturile lui Kimberly Stewart atirna pe peretii iubitului sau
- Kate Moss, cea mai bine imbracata vedeta, pozeaza dezbracata
- Justin Timberlake lanseaza o colectie de haine cu numele bunicului sau
beautycenter.ro
beautycenter.ro este primul site de beauty din Romania, lansat în 2003. Suntem partenerul online al companiilor din domeniul frumuseţii si promovăm informaţii şi servicii de calitate.
Catalogul nostru cuprinde peste 2500 de companii:
- saloane si centre de infrumuseţare
- clinici de chirurgie estetică
- săli de fitness şi aerobic
- stilişti, nutriţionişti, esteticieni